Pracownia

IDEA:

Nieustanna chęć do zmian na lepsze oraz niechęć do pozostawania w tyle, przyczyniła się do powstania naszej pracowni. Toka Studio stworzyła para kreatywnych architektów zaangażowanych w projekty szeroko pojętej architektury oraz grafiki. Miks funkcjonalności, estetyki oraz potrzeb przyszłych użytkowników w połączeniu ze szczyptą zaufania inwestora sprawia, że potrafimy zamienić oczekiwania w ciekawy projekt.

O NAS:

Toka Studio jest autorską pracownią architektoniczną założoną przez parę architektów Katarzynę i Szymona Tomoń. Ukończenie studiów magisterskich na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej, ukończenie studium podyplomowego konserwacji zabytków architektury i urbanistyki Politechniki Śląskiej oraz doświadczenie zawodowe zdobyte pracą w renomowanych pracowniach architektonicznych oraz firmach wykonawczych przy realizacji wielkogabarytowych realizacji, udział w konkursach architektonicznych zaowocowało doświadczeniem na wielu płaszczyznach projektowo-wykonawczych. Posiadając uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń należymy do izby architektonicznej IARP. Udział w szkoleniach, międzynarodowych targach branżowych oraz podróże stale poszerzają naszą wiedzę w zakresie nowych rozwiązań projektowych jak i aktualnych trendów projektowania.

PROFIL BIURA:

Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane, wykonawcze oraz powykonawcze dla nowoprojektowanych obiektów jak i budynków istniejących.
Zakres projektu obejmuje wszystkie branże: architekturę, architekturę wnętrz, konstrukcję, instalacje elektroenergetyczne, sanitarne oraz drogowe wraz z ich koordynacjami. Projektujemy budynki przemysłowe, mieszkalne oraz usługowe i użyteczności publicznej.

Posiadamy doświadczenie w przebudowie obiektów wpisanych do rejestru zabytków, współpracując z doświadczonym zespołem konserwatorów.
Oferujemy usługi w zakresie projektowania wnętrz prywatnych mieszkań, domów oraz przestrzeni komercyjnych.
Naszym inwestorom oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje wszystkie etapy projektowania, od koncepcji do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę. Koordynując doświadczony zespół projektantów dbamy o najwyższą jakość rozwiązań technicznych i projektowych.

ZAKRES USŁUG:

  • Projektowanie architektoniczno – budowlane- wielobranżowe w zakresie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych;
  • Uzyskiwanie decyzji i uzgodnień administracyjnych;
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych;
  • Sporządzanie analiz terenu pod zamierzoną inwestycję;
  • Udzielanie porad techniczno-prawnych z zakresu obowiązujących przepisów Prawa Budowlanego i Rozporządzeń technicznych;
  • Projektowanie wnętrz;
  • Nadzory autorskie.